![](http://dipe.kyk.sch.gr/wp-content/uploads/2019/03/thumbnail-723x1024.jpg)
Η Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας και το Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης σας ενημερώνουν ότισυνεχίζεται η υλοποίηση για το τρέχον σχολικόέτος 2018– 2019 του Εκπαιδευτικού Προγράμματος Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης – «Ο Κόσμος της Μουσικής- Γνωρίζω, Εκφράζομαι, Δημιουργώ» στις εγκαταστάσεις του ΟΜΜΘ…
Το πλήρες κείμενο: Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης – «Ο Κόσμος της Μουσικής, Γνωρίζω – Εκφράζομαι – Δημιουργώ»