ΣΧΕΤ:  Οι εγκύκλιοι του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων  με αριθμούς
1) 26587/Ε1/16-02-2017  με θέμα: «Μεταθέσεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης σχολικού έτους 2016-2017»
2) 30611/Ε1/23-02-2017 με θέμα «Διευκρινίσεις σχετικά με την υποβολή αιτήσεων μετάθεσης εκπ/κων Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης
3) 31658/Ε1/24-02-2017 με θέμα «Παράταση προθεσμίας υποβολής αιτήσεων μετάθεσης εκπ/κων Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης

Σε συνέχεια των παραπάνω σχετικών, η Διεύθυνση Π.Ε html5 video 다운로드. Ν. Κυκλάδων ανακοινώνει τους προσωρινούς πίνακες και τα στοιχεία των αιτούμενων μετάθεση εκπαιδευτικών:
?  από Περιοχή σε Περιοχή,
?  σε Δημοτικά Σχολεία Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης,
?  από Περιοχή σε Περιοχή σε ΣΜΕΑΕ-ΚΕΔΔΥ/ΕΕΕΕΚ Download the classic game Goindoll.
?  για οριστική τοποθέτηση ή βελτίωση θέσης
Ανάκληση αίτησης μετάθεσης μπορεί να γίνει μέχρι και δύο (2) μέρες πριν τη συνεδρίαση του ΚΥΣΠΕ, οπότε και θα απενεργοποιηθεί η δυνατότητα ανάκλησης στο ηλεκτρονικό σύστημα 쏘우 4 다운로드.
Ενστάσεις υποβάλλονται από 20-03-2017 μέχρι και 22/03/2017 ώστε στο διάστημα αυτό να γίνει διόρθωση των ηλεκτρονικών αιτήσεων στην περίπτωση δικαίωσης από το ΠΥΣΠΕ Ν ntoskrnl exe 다운로드. Κυκλάδων. Μετά την ημερομηνία αυτή θα ανακοινωθούν οι οριστικοί πίνακες αιτήσεων και δε θα γίνουν δεκτές ενστάσεις για αλλαγή μοριοδότησης Windows 7 iso download.
Παρακαλούνται, με ευθύνη των διευθυντών, να ενημερωθούν ενυπόγραφα οι εκπαιδευτικοί Kyobo Mungo apk.

ΕΝΤΥΠΟ ΕΝΣΤΑΣΗΣ

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε 지구멸망 양승호 다운로드. ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ Ή ΓΙΑ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε 스페이스공감 다운로드. ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ