Seonam Girls Detective Squad

…Το Διιδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Επιστήμες της Αγωγής: Διδακτική των Μαθηματικών», που διοργανώνουν τα τμήματα Δημοτικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, Προσχολικής Aγωγής και Eκπαίδευσης του Α.Π.Θ qpst . και Παιδαγωγικό Tμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης, καλεί τους ενδιαφερομένους να καταθέσουν αίτηση για την κάλυψη σαράντα (40) θέσεων μεταπτυχιακών φοιτητών… kwai’s mobile .

Το πλήρες κείμενο: Διιδρυματικό πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών “Επιστήμες της Αγωγής: Διδακτική των Μαθηματικών”

Σχολικά Είδη και Χριστουγεννιάτικες Κάρτες από Το Χαμόγελο του Παιδιού

Do you download baby jealousy

…Σας γνωρίζουμε ότι ο σκοπός της διάθεσης των σχολικών ειδών και των Χριστουγεννιάτικων καρτών είναι η καθημερινή κάλυψη όλο και περισσοτέρων αναγκών παιδιών που χρειάζονται την υποστήριξη όλων, αλλά και η παράλληλη ενημέρωση των παιδιών και των εκπαιδευτικών για το έργο του Οργανισμού…