Το Νηπιαγωγείο Μάννα στο πλαίσιο του περιβαλλοντικού σχολικού προγράμματος «Ο άνθρωπος που έδινε» δημιούργησε το περιβαλλοντικό ταινιάκι: «Τα δέντρα τρέχουν μαζί μου και τα κυνηγώ». Το βίντεο πραγματοποιήθηκε με τη βοήθεια του Κ.Ε.Π.Ε.Α. Σύρου Ερμούπολης.
Μπορείτε να το δείτε στον σύνδεσμο: https://www.youtube.com/watch?v=rga4eFGxOX4&t=36s
Περισσότερες λεπτομέρειες για το Περιβαλλοντικό πρόγραμμα στο συνημμένο κείμενο.