fapjunk.com teensexonline.com
Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος “Λευκές Σημαίες: Μία μπάλα για όλους – Σαχ Ματ” – ΔΠΕ Κυκλάδων

Καλή σχολική χρονιά!

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα όπως και ο μαθητικός διαγωνισμός εγκρίθηκε ήδη για όλες τις σχολικές μονάδες σε όλη την επικράτεια. Να σημειώσουμε ότι η καμπάνια που ξεκίνησε από τη χώρα μας, βραβεύτηκε φέτος από την Ε.Ε. με την 1η θέση στα ετήσια αθλητικά βραβεία EU Sports Awards 2022 “Inspiring change”.

Κάθε χρόνο στέλνουμε δωρεάν ένα εκπαιδευτικό πακέτο για κάθε μαθήτρια/ μαθητή με οπτική αναπηρία και ένα πακέτο για τη σχολική μονάδα.

Θα χαρούμε και φέτος να λάβουμε από κάθε σχολική μονάδα όπου φοιτά παιδί με ολική τύφλωση ή/και μειωμένη όραση χωρίς προσωπικά δεδομένα, τον αριθμό των ατόμων με οπτική αναπηρία ώστε να στείλουμε το υλικό.

Όλα τα έξοδα καλύπτονται πλήρως από εμάς, όπως κάθε χρόνο.

Με εκτίμηση,

Ηλίας Μάστορας

Για το Όραμα Νέων Youthorama

Υπεύθυνος παγκόσμιας καμπάνιας “A ball for all”