Τετάρτη, 25 Φεβρουαρίου 2015 08:54

Πρόσκληση στελέχωσης της Επιτροπής Κριτών

Στις 23, 24 και 25 Οκτωβρίου 2015, στη Λάρισα, θα πραγματοποιηθεί το 1ο Πανελλήνιο Συνέδριο για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας, το οποίο διοργανώνει η Επιστημονική Ένωση για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας (Ε.Ε.Π.Ε.Κ.) διοργανώνει σε συνεργασία με την Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Θεσσαλίας, το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας (Παιδαγωγικά Τμήματα Δημοτικής εκπαίδευσης, Προσχολικής Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής) και το Τ.Ε.Ι. Θεσσαλίας (Σχολή Διοίκησης και Οικονομίας) και το οποίο τελεί υπό την αιγίδα του Υπουργείου Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Η Συντονιστική Επιτροπή του συνεδρίου, απευθύνει πρόσκληση σε εκπαιδευτικούς Α/θμιας και Β/θμιας εκπαίδευσης, που είναι κάτοχοι μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών ή διδακτορικού διπλώματος και επιθυμούν να στελεχώσουν την Επιτροπή Κριτών του Συνεδρίου, να υποβάλλουν την αίτησή τους μέχρι Παρασκευή 6 Μαρτίου 2015, συμπληρώνοντας και στέλνοντας συνημμένα στο  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  τα στοιχεία που ζητώνται στη σχετική αίτηση που επισυνάπτεται (εναλλακτικά μπορείτε να συμπληρώσετε την ηλεκτρονική αίτηση στο σύνδεσμο που αναφέρεται στο συνημμένο αρχείο).