Τετάρτη, 20 Αυγούστου 2014 08:44

Πρόσκληση υποψήφιων αναπληρωτών και ωρομίσθιων εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής(ΕΑΕ) Α/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης για ένταξη στους πίνακες κατάταξης σχολικού έτους 2014-2015

Το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων στο πλαίσιο της προετοιμασίας κατάρτισης του πίνακα αναπληρωτών και ωρομισθίων εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (ΕΑΕ) Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για τις Σχολικές Μονάδες Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (ΣΜΕΑΕ), τα Τμήματα Ένταξης, την Παράλληλη Στήριξη, τη Διδασκαλία στο Σπίτι και τα Κέντρα Διαφοροδιάγνωσης , Διάγνωσης και Υποστήριξης Ειδικών Εκπαιδευτικών Αναγκών (ΚΕΔΔΥ), σχολικού έτους 2014-2015.

Υποβολή αιτήσεων με τα απαραίτητα δικαιολογητικά από 21-08-2014 έως 28-08-2014.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί να διαβάσουν το συνημμένο αρχείο.