Παρασκευή, 01 Αυγούστου 2014 15:17

Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π.Ε & Δ.Ε. σε εκπαιδευτικές μονάδες του εξωτερικού για το σχολικό έτος 2014-2015

Το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανάρτησε τους προσωρινούς  αξιολογικούς πίνακες  των υποψηφίων προς απόσπαση εκπαιδευτικών σε εκπαιδευτικές μονάδες του εξωτερικού για το σχολικό έτος 2014-2015. Υποβολή ενστάσεων, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου(στη ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) στην αρμόδια Διεύθυνση του Υπουργείου μέχρι την Τετάρτη 06-08-2014. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί  να διαβάσουν το συνημμένο αρχείο για ενημέρωσή τους.