Τρίτη, 02 Ιουλίου 2013 09:06

Δηλώσεις Προτίμησης για Οργανικά Κενά

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (δάσκαλοι και νηπιαγωγοί γενικής και ειδικής αγωγής, εκπαιδευτικοί λοιπών ειδικοτήτων) που  έχουν  υποβάλει αίτηση  μετάθεσης  εντός  του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Κυκλάδων και οι εκπαιδευτικοί που  βρίσκονται στη Διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Κυκλάδων (μετατεθέντες από άλλα ΠΥΣΠΕ, επιστρέψαντες από σχολεία του εξωτερικού) να υποβάλουν από Τρίτη, 02 Ιουλίου 2013, μέχρι και Δευτέρα, 08 Ιουλίου 2013, (έως τις 14:00), δήλωση προτίμησης, στην οποία να αναγράφουν μέχρι και είκοσι (-20-) σχολικές μονάδες που επιθυμούν να μετατεθούν-τοποθετηθούν.

Οι δηλώσεις προτίμησης σχολικών μονάδων θα υποβληθούν αποκλειστικά και υποχρεωτικά και με τους δύο παρακάτω τρόπους:
Α. Ηλεκτρονικά, συμπληρώνοντας την αίτηση στην φόρμα.
Β. Ταχυδρομικά, με αποστολή της ενυπόγραφης έντυπης δήλωσης (βρίσκεται στο συνημμένο αρχείο) στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κυκλάδων, Ιωάννη ? Λαυρεντίου Ράλλη 6, Σύρος ? Ερμούπολη, Τ.Κ. 84100

Πίνακες με τα μόρια των προς τοποθέτηση εκπαιδευτικών, πίνακες κενών οργανικών θέσεων ανά ειδικότητα, αναλυτικές οδηγίες υποβολής των αιτήσεων καθώς και όλα τα απαραίτητα έγγραφα υπάρχουν στο συνημμένο αρχείο.

Read 1809 times Last modified on Τετάρτη, 03 Ιουλίου 2013 08:59