fapjunk.com teensexonline.com
ΑΝΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ/ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ Δ.Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ – ΔΠΕ Κυκλάδων

Κοινοποιείται, ύστερα από την εξέταση των υποβληθεισών ενστάσεων, ο αναμορφωμένος ενιαίος αξιολογικός πίνακας δεκτών υποψηφίων Διευθυντών/Διευθυντριών σχολικών μονάδων της Δ.Π.Ε. Κυκλάδων.

Ανακοινώνεται επίσης, το πρόγραμμα συνεντεύξεων των υποψηφίων ενώπιον του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής της Δ.Π.Ε. Κυκλάδων. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν στα Γραφεία της Διεύθυνσης (Ι. Λ. Ράλλη 6, 1ος όροφος, Ερμούπολη, Σύρος).

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να προσέρχονται λίγο νωρίτερα από την ώρα έναρξης που αναγράφεται στον σχετικό πίνακα.

Επιπλέον, ενημερώνουμε τους υποψηφίους που θα εξεταστούν στη γνώση ξένης γλώσσας ότι θα προηγηθεί η εξέταση στην αντίστοιχη γλώσσα και στη συνέχεια θα ακολουθήσει η συνέντευξη.

Η μη προσέλευση υποψηφίου στη συνέντευξη έχει ως αποτέλεσμα τον αποκλεισμό του από τη διαδικασία.

ΑΝΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ Δ.Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ Δ.Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ