25ου ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ

Έγκριση του φορέα «Κοινωνική Συνεταιριστική Επιχείρηση (ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ.) Φεστιβάλ Ολυμπίας» για έγκριση συμμετοχής σχολικών μονάδων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης, όλων των τύπων σχολείων της χώρας και του εξωτερικού, στις δράσεις του 25ου ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ, για το σχολικό έτος 2022-2023»

ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Εκπαιδευτικό πρόγραμμα των Special Olympics Hellas με τίτλο «Play Unified.Learn Unified – Παίζουμε μαζί. Μαθαίνουμε μαζί»

Έγκριση διεξαγωγής του εκπαιδευτικού προγράμματος των Special Olympics Hellas με τίτλο «Play Unified.Learn Unified – Παίζουμε μαζί. Μαθαίνουμε μαζί» για μαθητές/τριες Π.Ε. & Δ.Ε. της χώρας – σχ. Έτος 2022-2023

Ενεργοποίηση της φόρμας του Συλλογικού προγραμματισμού στην πλατφόρμα του ΙΕΠ

Ενεργοποίηση της φόρμας του Συλλογικού προγραμματισμού στην πλατφόρμα του ΙΕΠ για τον «Συλλογικό προγραμματισμό και την Εσωτερική Αξιολόγηση του Εκπαιδευτικού Έργου των Σχολικών Μονάδων»