11ο Πανελλήνιο Συνέδριο για τις Φυσικές Επιστήμες στην Προσχολική Εκπαίδευση

Δεδομένης της κατάστασης με τη δριμύτατη εξάπλωση του Covid19 στη χώρα μας και ακολουθώντας πιστά τις οδηγίες των ειδικών, η Επιστημονική και Οργανωτική Επιτροπή του Συνεδρίου ανακοινώνει την εξ αποστάσεως διεξαγωγή του Συνεδρίου στις 6, 7 & 8 Νοεμβρίου 2020 μέσω της πλατφόρμας Microsoft Teams….

11ο Πανελλήνιο Συνέδριο – Οι Φυσικές Επιστήμες στην Προσχολική Εκπαίδευση – Χαρτογραφώντας τη νέα εικοσαετία έρευνας και διδακτικής πράξης – Πρόγραμμα

8η ανακοίνωση – Εξ αποστάσεως διεξαγωγή του συνεδρίου

Οδηγός χρήσης Microsoft Teams

Ενημέρωση για άδειες εκπαιδευτικών και μελών ΕΕΠ-ΕΒΠ βάσει ρυθμίσεων για την αντιμετώπιση της ανάγκης περιορισμού της διασποράς του κορωνοϊού

Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων (ΠΔΕ) – ΟΔΗΓΟΣ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ

Υπενθύμιση: Το Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων (ΠΔΕ) δεν έχει λογότυπο.

Νέο Υπόδειγμα 3 «Δελτίο Απογραφής Αναπληρωτή» των Οδηγών υλοποίησης και Εφαρμογής Φυσικού Αντικειμένου και Διαχείρισης Οικονομικού Αντικειμένου των Πράξεων ΕΣΠΑ 2014-2020, για το σχολικό έτος 2020-2021. (σε pdf)

Νέο Υπόδειγμα 3 «Δελτίο Απογραφής Αναπληρωτή» των Οδηγών υλοποίησης και Εφαρμογής Φυσικού Αντικειμένου και Διαχείρισης Οικονομικού Αντικειμένου των Πράξεων ΕΣΠΑ 2014-2020, για το σχολικό έτος 2020-2021. (σε doc).

Απόφαση Έγκρισης του «Οδηγού Υλοποίησης και Εφαρμογής Φυσικού Αντικειμένου και Διαχείρισης Οικονομικού Αντικειμένου» του Έργου «ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΚΑΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (ΕΕΠ-ΕΒΠ) ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΑΡ. 47 ΤΟΥ Ν. 4692/2020 (Α ́111), Π.Κ. 2014ΣΕ04700000», Σχολικό Έτος 2020-2021. (Ορθή επανάληψη – σε pdf)

Απόφαση Έγκρισης του «Οδηγού Υλοποίησης και Εφαρμογής Φυσικού Αντικειμένου και Διαχείρισης Οικονομικού Αντικειμένου» του Έργου «ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΚΑΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (ΕΕΠ-ΕΒΠ) ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΑΡ. 47 ΤΟΥ Ν. 4692/2020 (Α ́111), Π.Κ. 2014ΣΕ04700000»,  Σχολικό  Έτος 2020-2021. (Ορθή επανάληψη – σε doc)

ΛΟΙΜΩΞΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΕΟ ΚΟΡΩΝΟΪΟ SARS–CoV-2 (COVID-19) ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΡΟΥΣΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΟΜΕΑ (εξαιρουμένων των Υπηρεσιών Υγείας και των Σχολείων)

Λοίμωξη από τον νέο κορωνοϊό SARS–CoV-2 (COVID-19) – Πρωτόκολλο διαχείρισης κρούσματος για τους χώρους εργασίας του Δημοσίου Τομέα (εξαιρουμένων των Υπηρεσιών Υγείας και των Σχολείων)