fapjunk.com teensexonline.com
9 Σεπτεμβρίου 2019 – ΔΠΕ Κυκλάδων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν σε σχολικές μονάδες των Κυκλάδων, οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία στα σχολεία τοποθέτησής τους από αύριο Τρίτη 10/09/2019 και το αργότερο την Τετάρτη το πρωί, καθώς πρέπει να παρευρίσκονται στον αγιασμό του σχολείου.

Μια νέα σχολική χρονιά ξεκινά. Με την ανάληψη των καθηκόντων μου σε μια νέα θέση, αυτή της Περιφερειακής Διευθύντριας Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νοτίου Αιγαίου, θέλω να ευχηθώ υγεία και δύναμη σε όλη την εκπαιδευτική κοινότητα του Νοτίου Αιγαίου….

Το πλήρες κείμενο: Μήνυμα Περιφερειακής Διευθύντριας Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νοτίου Αιγαίου