fapjunk.com teensexonline.com
Ευχαριστήρια επιστολή στα σχολεία που συμμετείχαν στον εορτασμό της Ευρωπαϊκής Ημέρας Γλωσσών για το 2018 – ΔΠΕ Κυκλάδων

…Εφέτος ο εορτασμός ήταν αφιερωμένος στο ελληνικό, παραδοσιακό τραγούδι, με αφορμή και τον εορτασμό του ευρωπαϊκού έτους πολιτιστικής κληρονομιάς. Περισσότερα από εκατόν πενήντα (150) σχολεία Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και άλλοι φορείς απ’ όλη η χώρα ενημέρωσαν την Υπηρεσία μας για τη συμμετοχή των σχολείων τους στον εορτασμό. Πολλά από τα σχολεία και τους φορείς που συμμετείχαν στον εορτασμό ανάρτησαν δείγματα των εργασιών των μαθητών τους,….

Το πλήρες κείμενο: Ευχαριστήρια επιστολή στα σχολεία που συμμετείχαν στον εορτασμό της Ευρωπαϊκής Ημέρας Γλωσσών για το 2018