Πρόσκληση για ένταξη στο μητρώο Συντονιστών – Εμπειρογνωμόνων – Εκπονητών της Πράξης «Αναβάθμιση περιεχομένου σπουδών στη Δευτεροβάθμια Επαγγελματική εκπαίδευση και στο Μεταλυκειακό έτος – τάξη μαθητείας» με MIS: 5027220 στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014-2020», που συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο).

«Αναβάθμιση περιεχομένου σπουδών στη Δευτεροβάθμια Επαγγελματική Εκπαίδευση και στο Μεταλυκειακό Έτος – Τάξη Μαθητείας» με MIS: 5027220 (έγγραφο του ΙΕΠ)

«Αναβάθμιση περιεχομένου σπουδών στη Δευτεροβάθμια Επαγγελματική Eκπαίδευση και στο Μεταλυκειακό έτος–Τάξη Μαθητείας» με MIS: 5027220 (Έγγραφο του ΥΠ.Π.Ε.Θ.