Ανακοίνωση για πρόσκληση ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών για δήλωση οριστικής τοποθέτησης ή βελτίωσης θέσης εντός του ΠΥΣΠΕ Ν. Κυκλάδων

Σας ενημερώνουμε ότι η πρόσκληση ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών για δήλωση οριστικής τοποθέτησης ή βελτίωσης θέσης εντός του ΠΥΣΠΕ Ν StarCraft 1.161 rip version . Κυκλάδων πρόκειται να σταλεί στα σχολεία και να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης Π.Ε 자바 스윙 다운로드 . Ν. Κυκλάδων μετά τις εορτές του Πάσχα.

Γραμματεία ΠΥΣΠΕ Ν. Κυκλάδων

Χριστίνα Κωνσταντινίδου

Τηλ 울트라바이올렛 다운로드 . επικοινωνίας 2281082226

Προβολή ταινίας “Loving Vincent”

r 이미지 다운로드

Η Κινηματογραφική Λέσχη Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Σύρου/Τήνου/Μυκόνου,  σας προσκαλεί στην προβολή της ταινίας “Loving Vincent”(2017), στον κινηματογράφο ΠΑΛΛΑΣ, την Τρίτη 27/3, Τετάρτη 28/3, στις 20:00 και Πέμπτη 29/3 και Παρασκευή 30/3, στις 22:00 Download the count . Η ταινία ζωντανεύει με μαγικό τρόπο τους πίνακες του αγαπημένου ζωγράφου και μας ταξιδεύει με πρωτοποριακό τρόπο στην τέχνη και τη ζωή του 코렐드로우 다운로드 .

Μεταθέσεις Εκπ/κών Α/θμιας Γενικής – Ειδκής Αγωγής – Διαπολιτισμικά σχολεία (και έντυπα αμοιβαίας αίτησης μετάθεσης)

스테레오믹스 다운로드

ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ 2017-18 ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ 2017-18 ΣΕ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ 2017-18 ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2017-18

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΥΦΛΩΝ-ΚΩΦΩΝ

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΜΕΑΕ-ΚΕΔΔΥ-ΕΕΕΚ 2017-18

아크로벳리더 11 다운로드

Το Παιδαγωγικό Τμήμα Δ.Ε., το Εργαστήριο Προηγμένων Μαθησιακών Τεχνολογιών στη Δια Βίου και Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση [Ε.ΔΙ.Β.Ε.Α], του Πανεπιστημίου Κρήτης και το Δίκτυο Καινοτομίας για τη Δημιουργικότητα και τις ΤΠΕ στην Εκπαίδευση διοργανώνουν το 4ο Θερινό Σχολείο «ΤΠΕ και Δημιουργικότητα» με θέμα: «Αξιοποίηση εφαρμογών επαυξημένης πραγματικότητας στην εκπαίδευση»… t고딕 다운로드 .

Έγκριση διεξαγωγής υπηρεσιακής – παιδαγωγικής συνάντησης εργασίας Σχ.Σύμβ. Καθολικού Δόγματος

… εγκρίνουμε την πραγματοποίηση της υπηρεσιακής συνάντησης εργασίας που πρόκειται να πραγματοποιήσει ο Σχολικός Σύμβουλος των Δασκάλων Καθολικού Δόγματος, Σεβ 속초시 지도 다운로드 . Πέτρος Στεφάνου, με τους/τις Δασκάλους/σκάλες του Καθολικού Δόγματος των Σχολικών Μονάδων ΠΕ και ΔΕ της νήσου Σύρου… Saw 3 .

Το πλήρες κείμενο: Έγκριση διεξαγωγής υπηρεσιακής – παιδαγωγικής συνάντησης εργασίας Σχ.Σύμβ 영화 타이머 다운로드 . Καθολικού Δόγματος

Επίσκεψη στην Απείρανθο

Την Παρασκευή 23 Μαρτίου 2018 επισκέφθηκα το ιστορικό χωριό της Νάξου, την Απείρανθο 거인의 어깨 어원맵 다운로드 . Συμμετείχα στην εθνική εορτή και τις εκδηλώσεις που πραγματοποίησαν από κοινού το Δημοτικό Σχολείο και το Νηπιαγωγείο New Super Mario Bros . Οι μαθητές παρουσίασαν θεατρικά δρώμενα φορώντας τις παραδοσιακές στολές του τόπου και έστειλαν μηνύματα για ειρήνη και ελευθερία…