3η Ανακοίνωση 4ου Διεθνούς Συνεδρίου Εκπαιδευτικής Καινοτομίας

…Σκοπός του είναι να προωθήσει το γόνιμο και δημιουργικό διάλογο μέσα στην εκπαιδευτική κοινότητα καθώς και να θέσει τις βάσεις ευρύτερων προβληματισμών αναφορικά με την υιοθέτηση οποιασδήποτε μορφής εκπαιδευτικής καινοτομίας που που έχει σχέση, είτε με τη διδασκαλία και τη μάθηση σε όλες τις εκπαιδευτικές βαθμίδες, είτε με κάθε άλλη πτυχή της εκπαιδευτικής διαδικασίας και της σχολικής ζωής movie into the woods.

Πρόσκληση στελέχωσης Επιτροπής Κριτών 4ου Διεθνούς Συνεδρίου για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας

Η Συντονιστική και η Επιστημονική Επιτροπή του 4ου Διεθνούς Συνεδρίου για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας (4th International Conference for the Promotion of Innovation in Education), που θα πραγματοποιηθεί στη Λάρισα 12, 13 και 14 Οκτωβρίου 2018

απευθύνουν πρόσκληση σε μέλη Δ.Ε.Π Exyle. και Ε.Π. (ΑΕΙ και ΤΕΙ), Σχολικούς Συμβούλους Α/θμιας και Β/θμιας εκπαίδευσης και εκπαιδευτικούς Α/θμιας και Β/θμιας εκπαίδευσης που είναι τουλάχιστον κάτοχοι μεταπτυχιακού διπλώματος και επιθυμούν να στελεχώσουν την Επιτροπή Κριτών του Συνεδρίου, να υποβάλλουν ηλεκτρονικά την αίτησή τους μέχρι 31 Μαΐου 2018 (δεν θα γίνουν δεκτοί άλλοι τρόποι αποστολής, π.χ Download Dance with The Dragon. μέσω e-mail ή fax).

Για να υποβάλλετε αίτηση: κουμπί «Αίτηση για κριτής» στην αρχική σελίδα (http://synedrio.eepek.gr/ ) ή από την εφαρμογή (σύστημα) του συνεδρίου: http://synedros.eepek.gr

1.      Αν ήδη έχετε προφίλ στο σύστημα αυτό (π.χ Goblin 5. από το 3ο συνέδριο) ΔΕΝ
πρέπει να δημιουργήσετε άλλο, αλλά απλά να κάνετε ‘Είσοδο‘ με το mail και τον κωδικό σας (αν τον ξεχάσατε, υπάρχει διαδικασία ‘Υπενθύμισης’) 워너원 켜줘 다운로드.

2.      Αν είστε νέος χρήστης, τότε αρχικά πρέπει να κάνετε ‘Εγγραφή’
(δημιουργία προφίλ) δίνοντας το mail και έναν κωδικό (σύμφωνα με τις οδηγίες) laptop files.

Περισσότερες πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο.

Από την ίδια εφαρμογή ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Η «ΥΠΟΒΟΛΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ» ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ (ΜΕΧΡΙ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018) xhr file.

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΔΕΝ απαιτείται να γίνει εγγραφή του κριτή στο συνέδριο.

Για τη Συντονιστική Επιτροπή

Δημήτρης Κολοκοτρώνης
Πρόεδρος ΕΕΠΕΚ

Το πλήρες κείμενο: 4ο Διεθνές Συνέδριο για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας, Λάρισα 12-14 Οκτωβρίου 2018

Παράταση υποβολής εργασιών 4ου Διεθνούς Συνεδρίου για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας

Οι εγγραφές στο 4ο Διεθνές Συνέδριο για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας (Λάρισα 12-14 Οκτωβρίου 2018) άρχισαν 아이폰 150mb 다운로드.

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας στο https://synedrio.eepek.gr March mock test.

1.      Αν ήδη έχετε προφίλ στο σύστημα αυτό (π.χ. από το 3ο συνέδριο) ΔΕΝ
πρέπει να δημιουργήσετε άλλο, αλλά απλά να κάνετε ‘Είσοδο‘ με το mail και τον κωδικό σας (αν τον ξεχάσατε, υπάρχει διαδικασία ‘Υπενθύμισης’) k850 driver.
2.      Αν είστε νέος χρήστης, τότε αρχικά πρέπει να κάνετε ‘Εγγραφή’
(δημιουργία προφίλ) δίνοντας το mail και έναν κωδικό (σύμφωνα με τις οδηγίες).

Οι εισηγητές-συγγραφείς πρέπει να εγγραφούν μέχρι 30/08/2018, ενώ οι υπόλοιποι σύνεδροι μέχρι και τις μέρες πραγματοποίησης του συνεδρίου.
Υπάρχει μειωμένη τιμή σε περίπτωση έγκαιρης εγγραφής μόνο για τα μέλη της Ε.Ε.Π.Ε.Κ. (μέχρι 20 Αυγούστου 2018).

Υπενθυμίζεται ότι η καταληκτική ημερομηνία υποβολής εργασιών στο συνέδριο είναι η 25η Ιουνίου 2018.