11η Πανελλήνια Συνάντηση Φορέων Πρόληψης της Εξάρτησης – Συμπλέοντας ξαναχτίζουμε Κοινότητες

360 이미지

악보통 다운로드 RayDrive 이창휘 괜찮아요 다운로드 facebook 사진 다운로드

Εκπαιδευτική παρουσίαση «Λέμε αντίο στην πλαστική σακούλα» στα σχολεία της Μυκόνου, 17-20 Οκτωβρίου 2017

Η  Διεύθυνση  Πρωτοβάθμιας, διαμέσου της Υπεύθυνης Σχολικών Δραστηριοτήτων, σε συνεργασία με το Δίκτυο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ SOS προγραμματίζει εκπαιδευτικές παρουσιάσεις στα Δημοτικά Σχολεία της Μυκόνου, 17 – 20 Οκτωβρίου 2017, με θέμα: “Λέμε αντίο στην πλαστική σακούλα” 파이어폭스 실시간 동영상 다운로드 .

Οι παραπάνω ενημερωτικές παρουσιάσεις είναι εγκεκριμένες από το Υπουργείο Παιδείας Έρευνας  & Θρησκευμάτων με αρ Alftp client download . πρωτ.: 76582 /Δ2/10-5-2017 .

Κάθε παρουσίαση έχει διάρκεια μίας διδακτικής ώρας και μπορούν…