Ενημέρωση που αφορά το ΟΠΣΥΔ

Μετά την ανακοίνωση της β? φάσης αποσπάσεων εκπαιδευτικών Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης και προκειμένου η Κ.Υ 책 파일 다운로드 . του ΥΠΠΕΘ και οι Διευθύνσεις Εκπαίδευσης να μην κατακλύζονται από ερωτήματα και αιτήματα, σας ενημερώνουμε ότι το ΟΠΣΥΔ θα είναι ανοιχτό από την Τρίτη, 29 Αυγούστου 2017 για την καταχώριση νέων αιτήσεων και ανακλήσεων απόσπασης για σοβαρούς λόγους, καθώς  και ενστάσεων και επανεξετάσεις αιτήσεων απόσπασης Foreman Study Abroad .
Επισημαίνεται…

Πρόσκληση για δήλωση τοποθέτησης σε σχολικές μονάδες των λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών

트로트 노래 다운로드

Αίτηση 1 υπεράριθμου εκπαιδευτικού κατά προτεραιότητα

Αίτηση 2 υπεράριθμου εκπαιδευτικού βάσει μορίων

Λειτουργικά κενά για λειτουργικά υπεράριθμους ΠΕ06_ΠΕ60_ΠΕ70 2017-2018

Πρόσκληση για δήλωση σχολείων λειτουργικά υπεράριθμων

구글 번역 어플 다운로드 junior high school exit issue 달빛 조각사 apk 다운로드 쿠키워즈 다운로드

Πρόσκληση για δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων για προσωρινή τοποθέτηση αποσπασμένων εκπαιδευτικών από άλλα ΠΥΣΠΕ – Β’ φάση και ΠΥΣΔΕ

wget.exe 다운로드

Στα παρακάτω συνημμένα αρχεία θα βρείτε την πρόσκληση και το έντυπο δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων για προσωρινή τοποθέτηση για το διδακτικό έτος 2017-2018 hacking tool .

Προθεσμία υποβολής δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων: τη Δευτέρα, 28-08-2017 και έως τις 15:30 How to game .

Πρόσκληση

Αίτηση δήλωσης τοποθέτησης αποσπασμένου από άλλο ΠΥΣΠΕ – ΠΥΣΔΕ